RU

У "Формулі-1" буде нова система нарахування очок

02.02.2010, 16:30

У "Формулі-1" наступного сезону буде введено нову систему нарахування очок. На засіданні, яке проводилося вчора, Комісія "Формули-1" схвалила запропоновані зміни до регламентів на сезон 2010 і 2011 років.

Як повідомляє f1news, в 2010 році гонщики, що пробилися у десятку найкращих на кваліфікації, стартуватимуть на тому ж комплекті шин, на якому був показаний найкращий час, якщо кваліфікація або гонка не оголошені дощовими.

Як і в 2009-ому це дасть гонщикам, що стартують з 11-го місця і далі, невелику перевагу над першою десяткою - вони зможуть почати гонку на свіжій гумі. Кількість комплектів шин для сухого асфальту, дозволене для використання командами на кожній машині в період уік-енда, скорочене з 14 до 11.

Щоб команди не економили шини на тренуваннях, а глядачі не нудьгували на трибунах, учасники чемпіонату будуть повертати FIA гуму, що використовувалася на вільних заїздах - один комплект перед початком другої п’ятничной сесії і два перед ранковими суботніми заїздами. Три цих комплекти не можуть використовуватися у кваліфікації і гонці.

Схвалена і нова схема нарахування очок, в якій збільшилася різниця між першим і другим місцем.

1 місце – 25 очок
2 місце – 18 очок
3 місце – 15 очок
4 місце – 12 очок
5 місце – 10 очок
6 місце – 8 очок
7 місце – 6 очок
8 місце – 4 очок
9 місце – 2 очок
10 місце – 1 очко

У сезоні 2011 року висота дифузора зменшиться з 175 до 125 мм, що позбавить команди можливості використання подвійних дифузорів, так що інженерам доведеться наново розробляти аеродинамічну концепцію задньої частини машини.

Президент FIA Жан Тодт запропонував Комісії "Формули-1" розробити комплекс заходів і технологій, спрямованих на турботу про навколишнє середовище.

Формула-1: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини