RU

УЄФА загрожує Україні і може позбавити Євро-2012

28.01.2011, 15:05
УЄФА загрожує Україні і може позбавити Євро-2012 - Фото
6f6a9b6291279a63c216b0df7bc109fa.jpg

УЄФА загрожує Україні і може позбавити Євро-2012

Сьогодні на виконкомі УЄФА було розглянуто питання листа ФІФА у Федерацію футболу України (ФФУ) від 24 січня, в якому йдеться про втручання представників органів влади у діяльність національної асоціації. Виконавчий комітет УЄФА підтримав позицію ФІФА, яка повністю відповідає положенням статті 7 Статуту УЄФА.

Як повідомляє офіційний сайт європейського футбольного союзу, УЄФА надіслав листа у ФФУ з вимогою вжити "необхідних конкретних заходів і надати відповідне підтвердження, що цей процес припинено". "З метою виключити нерозуміння, пояснюємо, що дискваліфікація Федерації футболу України призведе, крім іншого, до того, що клуби, які представляють ФФУ, не зможуть брати участь у змаганнях під егідою УЄФА, як і національні збірні України не зможуть змагатися у турнірах УЄФА", - йдеться у заяві.

Додатково, у листі УЄФА до ФФУ йдеться про те, що "виконавчий комітет УЄФА одностайно вирішив, що у разі припинення членства ФФУ в складі ФІФА проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б безрозсудним".

Як превентивний захід УЄФА вирішив визначити збірну України у групу з шести, а не п'яти команд при жеребкуванні відбірного циклу чемпіонату Європи-2013 серед молоді у четвер, 3 лютого. Отже, у разі дискваліфікації ФФУ і автоматичного виключення збірної України з турніру до календару матчів будуть внесені мінімальні зміни. Та ж процедура буде застосована до Футбольної федерації Боснії-Герцеговини, яка також стоїть на межі виключення.

Нагадаємо, раніше ФФУ отримала листа за підписом генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке, в якому висуваються вимоги забезпечення незмінності нинішнього Виконавчого комітету ФФУ до закінчення терміну його законних повноважень. У листі зазначається, що ФІФА не буде визнавати іншого керівництва ФФУ.

Незважаючи на це, десять членів виконавчого комітету Федерації футболу України ініціюють негайне проведення виконкому національної федерації.

Євро-2012: добірка новин>>>
Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини