RU

УЄФА усунув українського арбітра через договірні матчі

24.02.2010, 14:50

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА (КДІ) на основі інформації, отриманої від німецької поліції, яка розслідує ряд підозрілих матчів і інциденти з корупцією, прийняла рішення про дискваліфікацію щодо трьох арбітрів. Усі вони були визнані винними у порушенні статті 5 дисциплінарного кодексу УЄФА, в якій йдеться про принципи вірності правилам і чесності.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, Ново Панічу з Боснії-Герцеговини довічно заборонено займатися будь-якою пов'язаною з футболом діяльністю. Хорватський лайнсмен Томіслав Шетка дискваліфікований до 30 червня 2011 року, а попередня дискваліфікація українця Олега Орехова триватиме 30 днів - його справу розглянуть 18 березня. Рішення КДІ можуть бути оскаржені протягом трьох днів після їхнього винесення.

Рішення КДІ стосуються виключно спортивної складової, і згодом не будуть зв'язуватися з кримінальним розслідуванням бохумської поліції, яке досі триває.

Нагадаємо, у грудні 2009 року УЄФА на невизначений час припинив міжнародну ліцензію О.Орехова. В Україні арбітр ФІФА залучається до ігор першості Першої ліги.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини