RU

УЄФА у вересні проведе масштабну перевірку українських міст

14.09.2009, 14:42

19-22 вересня відбудеться робочий візит в Україну директора Євро-2012 Мартіна Каллена. Програмою візиту передбачене відвідування Львова, Івано-Франківська, Трускавця з метою огляду аеропортів, готельної інфраструктури і тренувальних баз. Також відбудеться зустріч М.Каллена і директора турніру Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського з віце-прем'єр-міністром України Іваном Васюником, а також представниками органів державної влади, причетних до підготовки Євро-2012.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Федерації футболу України, 20-22 вересня відбудеться робочий візит в Україну експерта УЄФА з питань аеропортів Пітера Хемпсона. Під час візиту запланований огляд стану інфраструктури ГП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль", КП "Міжнародний аеропорт "Донецьк", проведення робочих зустрічей з питань залучення і експлуатації тимчасових терміналів як засобу підвищення пропускної спроможності аеропортів.


20-23 вересня відбудеться візит в Україну експертної комісії УЄФА з стадіонів на чолі з директором Департаменту УЄФА із стадіонів і безпеки Марком Тіммером. У програмі візиту - ознайомлення з прогресом підготовки стадіонів до Євро-2012 в рамках програми регулярного моніторинга.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини