RU

УЄФА стурбована футбольним хуліганством у Польщі

31.03.2011, 14:30

Європейський футбольний союз висловив стурбованість ситуацією з футбольним хуліганством у Польщі. Минулої п’ятниці до і після товариського поєдинку Литва - Польща, який проходив у Каунасі, фанати "біло-червоної" збірної влаштували сутички з поліцією.

Як повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012", УЄФА ретельно відстежує становище справ у приймаючій країні. "Ми дуже уважно стежимо за ситуацією, оскільки у Польщі хулігани досить активно виявляють себе. Те, що ми побачили у п'ятницю, - не найкраща ілюстрація того, що має відбуватися на стадіоні. Нас непокоять хулігани, але я точно знаю, що і уряд Польщі хвилює це питання. Вони знають, що у них є проблема, яка завдає величезного збитку їхньому іміджу. Уряд робить правильні кроки", - сказав операційний директор УЄФА Мартін Каллен.

Нагадаємо, Міністерство юстиції Польщі розробило проект системи спостереження за стадіонними хуліганами, згідно з якими останнім будуть одягати електронні браслети, які будуть передавати сигнал, якщо псевдофанат вийде з будинку під час матчу.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини