RU

УЄФА оштрафував московський ЦСКА

17.12.2009, 17:31

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА (КДІ) наклала одноматчеву дискваліфікацію на захисників московського ЦСКА Олексія Березуцького і Сергія Ігнашевича, що порушили 3 листопада Антидопінговий статут УЄФА після зустрічі групового етапу Ліги чемпіонів з "Манчестер Юнайтед".

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, оскільки обидва футболісти вже були заздалегідь дискваліфіковані і пропустили 8 грудня заключний матч групового етапу Ліги чемпіонів з "Бешикташем", строк покарання вже погашено.

Крім того, ЦСКА за порушення Антидопінгового статуту УЄФА було оштрафовано на 25 тисяч євро. Для подання апеляції у футболістів і клубу є три дні з часу отримання письмового сповіщення про рішення КДІ.

Нагадаємо, 3 листопада після матчу з "Манчестер Юнайтед" у допінг-пробах гравців ЦСКА С.Ігнашевича і О.Березуцького знайшли препарат "судафед". Він не належить до заборонених, але про його використання під час лікування необхідно повідомляти відповідні інстанції УЄФА в спеціальному формулярі, чого зроблено не було. Через це обидва гравці не були допущені до матчу з турецьким "Бешикташем".

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини