RU

УЄФА обговорить заворушення у Львові на День Перемоги

12.05.2011, 09:30
УЄФА обговорить заворушення у Львові на День Перемоги - Фото
7c4de2cff1e5b4350a9a8d5eab60d6da.jpg

УЄФА обговорить заворушення у Львові на День Перемоги
Провокації і напади під час святкування Дня Перемоги 9 травня у Львові – предмет уваги з боку УЄФА у зв'язку з проведенням чемпіонату Європи з футболу в 2012 році в Україні і в Польщі. Про це заявив директор Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

"Сьогоднішня ескалація ситуації є предметом уваги з боку УЄФА. Такі протистояння недопустимі. Я не хочу говорити про можливі наслідки, але хочу вас запевнити, що такі питання будуть предметом обговорення у межах УЄФА", - заявив М.Лубківський, якого цитує канал "Вести".

За його словами, основне завдання організаторів турніру полягає у тому, щоб створити максимально безпечні умови для людей під час їхнього перебування в Україні і у Польщі під час європейського футбольного чемпіонату.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер парламентських комуністів Петро Симоненко запропонував забрати у Львова чемпіонат Євро-2012 і урізати бюджетне фінансування Львівської облради. У відповідь на це лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що регіонали не підтримають цю пропозицію.

Євро-2012: добірка новин>>>
День перемоги у Львові: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини