RU

УЄФА не дочекалася доказів від Марангоса

13.12.2010, 08:45
УЄФА не дочекалася доказів від Марангоса - Фото
8fccdd5b2926d27431c618738378aa0e.jpg

УЄФА не дочекалася доказів від Марангоса
УЄФА ще не отримала ніяких доказів можливого підкупу членів Виконкому Європейського футбольного союзу під час голосування на виборах господарів чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це повідомив президент УЄФА Мішель Платіні в інтерв'ю італійському виданню "La Gazzetta dello Sport".

"Ми чисті. Ми чекаємо доказу, але поки нічого не маємо на руках. Ми чекаємо його дій. В іншому випадку ми будемо діяти проти нього у судовому порядку", - сказав М.Платіні, якого цитує Інформаційний центр "Україна 2012".

Він також підтвердив бажання УЄФА залучити для обслуговування матчів фінальної стадії Євро-2012 п'ять арбітрів. "Ми хочемо, щоб на Євро-2012 працювали п'ять суддів. Але дайте нам час: за 125 років історії футболу це великі зміни", - наголосив він.

Водночас М.Платіні вважає логічним рішення ФІФА віддати право на організацію чемпіонатів світу 2018 і 2022 Росії і Катару відповідно. "Критикують ті, хто тільки програли. Як Італія у 2007 - Україні і Польщі", - зазначив президент УЄФА.

Нагадаємо, раніше німецька газета "Sueddeutsche Zeitung" опублікувала статтю, в якій С.Марангос стверджував, що п'ять членів виконкому УЄФА отримали від України і Польщі хабар у розмірі 11 млн. євро. В УЄФА відразу відреагували на ці обвинувачення, назвавши їх безпідставними. 27 жовтня представники УЄФА оголосили про те, що ініціюють розгляд судової справи щодо С.Марангоса.

Наступного дня С.Марангос в інтерв'ю італійській пресі заявив, що готовий надати докази підкупу чотирьох чиновників УЄФА. За його словами, у справі фігурували чотири члени УЄФА. Один з них отримав 3,15 млн. євро, три - по 2 млн. євро.

Цього ж дня Міністр спорту Італії Рокко Крімі заявив, що італійський уряд вирішив ініціювати розслідування щодо можливої змови під час голосування виконкому УЄФА, на якому право на проведення Євро-2012 було віддано Україні і Польщі.

Центральне антикорупційне бюро Польщі зацікавилося цією інформацією і не виключило проведення власного розслідування, а місцеві ЗМІ назвали Григорія Суркіса "теперішнім часом мотором корупційного скандалу".

Сам президент ФФУ спокійно відреагував на ці заяви: "Мене вже давно нічого не зачіпає. Коли ти є складовою частиною великої гри за назвою футбол, чутки, шантаж, брудні обвинувачення були, є і будуть, незалежно від того, хто сьогодні, завтра чи через п'ять років очолює федерацію футболу будь-якої національної асоціації, хто буде президентом ФІФА чи УЄФА".

30 жовтня стало відомо, що УЄФА офіційно направив юридичну скаргу до Швейцарського карного суду на С.Марангоса.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини