УЄФА нагадує Ющенкові, що не він вирішує, які міста приймуть Євро-2012

05.03.2009, 11:08

Україна не має права обирати міста, які будуть приймати матчі чемпіонату Європи 2012 року. Про це заявив прес-аташе УЄФА Вільям Гайяр, коментуючи заяву Президента України Віктора Ющенка про те, що Україна не

Україна не має права обирати міста, які будуть приймати матчі чемпіонату Європи 2012 року. Про це заявив прес-аташе УЄФА Вільям Гайяр, коментуючи заяву Президента України Віктора Ющенка про те, що Україна не допустить непаритетності при виборі міст для проведення матчів Євро-2012.

"При всій повазі до пана Ющенка, вибір міст для проведення матчів Євро-2012 належить виключно УЄФА. Ми уважно стежимо за ситуацією з підготовкою інфраструктури Польщі і України. Які саме міста і стадіони приймуть матчі турніру, стане відомо у травні", - сказав В.Гайяр, слова якого наводить "Мегаспорт".

Нагадаємо, В.Ющенко заявив, що Україна не допустить непаритетності при виборі міст для проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Раніше польське видання "Gazeta Wyborcza" 18 лютого із покликанням на джерело в УЄФА повідомила, що матчі Євро-2012 можуть відбутися в 6 польських і 2 українських містах через те, що в Україні, крім Києва і Донецька, інші міста не зможуть своєчасно і належним чином підготуватися до чемпіонату. Водночас, Президент Федерації футболу України (ФФУ) Григорій Суркіс повідомив, що кілька днів тому президент УЄФА Мішель Платіні підтвердив дотримання принципу пропорційності при визначенні міст-господарів матчів Євро-2012. "З боку України і Польщі матчі чемпіонату будуть приймати по чотири міста", - наголосив голова ФФУ.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы