RU

Туристам перед Євро-2012 радять щепитися від кору

17.04.2012, 12:24
Туристам перед Євро-2012 радять щепитися від кору - Фото
2dcc7dc16c540d03b83dcca613609e10.jpg
Державна санітарно-епідеміологічна служба України закликає вакцинуватися проти кору  іноземців, які бажають приїхати в Україну на Євро-2012. Про це заявив перший заступник голови Держсанепідслужби Олександр Кравчук.

Як передає УНІАН, за словами Кравчука, якщо йдеться про вболівальників з європейських країн, то для них ця інфекція представляє меншу загрозу, оскільки штам вірусу є однаковим у всій Європі.

У той же час, Кравчук зазначив, якщо в Україну приїдуть туристи, наприклад, зі Сполучених Штатів Америки, то для них кір може представляти серйозну небезпеку. Він пояснив, що в США ця хвороба вважається подоланою й вакцинація проти неї не проводиться. В такому випадку, якщо невакцинований американець приїде в Україну, "підхопить інфекцію й повезе її до себе на батьківщину", то це буде небезпечним не тільки для нього, а й для інших його співвітчизників.

СЕС офіційно звернулася з листом до посольств зарубіжних країн, в якому наголошує на необхідності закликати всіх бажаючих приїхати в Україну на Євро-2012 вакцинуватися проти кору. "Ми визнаємо, що у нас зараз несприятлива ситуація із захворюванням на кір", - сказав Кравчук.

Нагадаємо, в Україні з початку року зареєстровано близько 7,5 випадків захворювання на кір, переважно в західних регіонах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини