RU

Церемонію відкриття Олімпіади відвідають 160 тисяч людей

05.08.2008, 17:24

Церемонію відкриття Олімпіади-2008 відвідають 160 тисяч людей. Саме таку цифру назвали організатори турніру, який стартує 8 серпня в Пекіні.

Близько 70 000 осіб - це почесні гості, високопоставлені особи, представники делегацій, спортсмени та актори, які виступлять на церемонії відкриття Олімпіади. Ще 90 000 - глядачі, штатні співробітники оргкомітету та добровольці.

При цьому гості Олімпіади, атлети та актори прибудуть на стадіон "Пташине гніздо" на спеціальних автобусах, а інша частина аудиторії - громадським транспортом. За прогнозами організаторів, рейсові автобуси та метро без проблем перемістять такий великий пасажиропотік.

У день відкриття Ігор до 48 чинних автобусних маршрутів буде додатково запущено ще 28 беззупинних маршрутів, які пов'яжуть різні райони Пекіна та головну арену Олімпіади. Крім того, на всіх лініях метро буде збільшено кількість поїздів.

Нагадаємо, Олімпіада 2008 року відбудеться у Пекіні та інших китайських містах з 8 до 24 серпня. Україну на змаганнях представлятимуть 254 спортсмени у 28 видах спорту.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини