RU

"Троїцький" обіцяють демонтувати вчасно

04.08.2008, 11:18

Демонтаж наземної частини ТРЦ "Троїцький" на площі перед НСК "Олімпійський" буде виконано в терміни, визначені проектом організації робіт. Демонтувати недобудову планується за три місяці. Про це заявив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, вже підписано розпорядження "Про виконання робіт з демонтажу наземної частини об'єкту незавершеного будівництва на Троїцькій площі перед НСК "Олімпійський". Замовником виконання робіт з демонтажу ТРЦ "Троїцький" визначено Головне управління капітального будівництва міста Києва.

А. Голубченко зауважив, що згідно з рішенням Київради, з міської бюджету виділено 28 млн. грн. на демонтаж ТРЦ. За його словами, ця сума повністю покриє витрати на роботи.

Нагадаємо, що 19 липня о 8:00 було відновлено демонтаж ТРЦ "Троїцький" після того, як Міністерство юстиції відкликало позовну заяву до Господарського суду, в якій подавало скаргу на угоду між компанією "Юджин ", КМДА та Державним управлінням справами про демонтаж наземної частини торгівельно-розважального центру.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини