Три гравці "Арсеналу" пішли в "Севастополь"

Три гравці "Арсеналу" пішли в "Севастополь" - Фото
21.01.2013, 12:11

Лідер Першої ліги підсилює склад відомими в Україні футболістами

Три гравці київського "Арсеналу" отримали статус вільних агентів в столичному клубі і підписали контракти з команди Першої ліги "Севастополь".

Як повідомляє офіційний сайт кримського клубу, гравцями "Севастополя" сьогодні стали нападник Олександр Ковпак, півзахисник Саулюс Міколюнас і захисник Сергій Симоненко. Відзначимо, що раніше склад "Севастополя" підсилив півзахисник Денис Кожанов, який останні півроку грав за "Іллічівець", але його контракт належить "Шахтарю".

"Севастополь" є лідером Першої ліги і з великою часткою ймовірності навесні підвищиться в класі і в наступному сезоні повернеться в Прем'єр-лігу.

Раніше "Арсенал" через фінансові проблеми залишили ряд провідних гравців. Голкіпер Юрій Паньків і захисник Володимир Польовий підписали контракти з донецьким "Металургом". У "Чорноморець" пішли півзахисник Артем Старгородський та нападник Максим Шацьких. Крім того, у "Дніпро" повернулися орендовані Кобахідзе, Матуку і Шахов.

Нагадаємо, президент "Арсеналу" Вадим Рабинович заявив, що знайшов кілька зацікавлених бізнес-структур, які хочуть допомогти у збереженні команди.
Популярне