Тренера збірної України вибирають з 5 кандидатів

05.12.2012, 17:14
Тренера збірної України вибирають з 5 кандидатів - Фото
Анатолій Коньков, президент Федерації футболу України

Федерація футболу України не розголошує прізвища розглянутих кандидатів. Однак, швидше за все, один з них - швед Свен-Горан Ерікссон

Керівництво Федерації футболу України скоротило кількість розглянутих претендентів на пост головного тренера національної збірної до п'яти чоловік. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

"На сьогодні відібрана група з 5-ти тренерів, серед яких є й українці. Ми не будемо називати їх прізвища, спочатку проведемо необхідні консультації. Після цього мінімально звузимо кількість претендентів і почнемо переговори безпосередньо з кандидатами", - заявив президент ФФУ Анатолій Коньков.

Президент Федерації футболу також відзначив, що виконуючим обов'язки головного тренера, як і колись, залишається Олександр Заваров. Він працює в Комітеті національних збірних і виконує весь необхідний обсяг роботи, в тому числі відстежує виступи гравців збірної за свої клуби і переглядає матчі за участю можливих кандидатів у національну збірну.

Нагадаємо, збірна України з футболу залишається без головного тренера з кінця вересня, після того, як колишній наставник "жовто-синіх" Олег Блохін перейшов працювати в київське "Динамо". Сьогодні з'явилася інформація про те, що збірну може очолити відомий шведський спеціаліст Свен-Горан Ерікссон - на даний момент швед веде переговори з ФФУ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"