Тренер збірної Чехії сподівався зіграти у фіналі Євро-2012

22.06.2012, 10:36
Тренер збірної Чехії сподівався зіграти у фіналі Євро-2012 - Фото
Міхал Білек (фото: ЕРА)

Білек задоволений результатом команди на чемпіонаті Європи

Головний тренер збірної Чехії Міхал Білек після поразки від португальців у 1/4 фіналу Євро-2012 зізнався, що пишається підопічними, а також заявив, що сподівався зіграти у фіналі.

"Звичайно, відразу після матчу ми були дуже розчаровані. Ми сподівалися зіграти в півфіналі і фіналі і серйозно на це налаштовувалися. Однак, я мушу зауважити, що ми зіграли добре. Нам протистояв сильний суперник, однак ми зуміли створити чимало моментів. Команда боролася до останнього, за що їй дякую. Ми посилили нашу оборону, оскільки знали, що суперник буде багато атакувати. У першому таймі вдалося стримати португальців, але після перерви не вистачило сил. В результаті вони забили один м'яч, якого вистачило для перемоги", - сказав Білек, слова якого наводить офіційний сайт УЄФА.

Тренер також зазначив, що якби йому два з половиною роки тому сказали, що Чехія буде грати в чвертьфіналі, то він би не повірив. "Та й кваліфікація склалася для нас дуже непросто. Тим не менш, я вірив в команду, вірив у її силу, знав, що хлопці володіють високим класом. Зараз можу сказати, що я цілком задоволений. Нам вдалося побудувати висококласну команду з бійцівським духом, і я дуже задоволений, що вона зуміла пройти так далеко, особливо з огляду на болючу поразку в першому матчі. Ми показали свою силу і характер. На жаль, сьогодні м'яч потрапляв до нас нечасто. Часом складалося враження, ніби ми чекали, коли суперник заб'є. Португальці були краще, другий тайм це показав. У них відмінні гравці, які виступають у сильних клубах. Ми знали, що битися із цією командою на рівних буде вкрай важко", - додав тренер.

Нагадаємо, перший чвертьфінал Євро-2012 Чехія - Португалія завершився вчора з рахунком 0:1. Єдиний м'яч забив Кріштіану Роналду.