RU

Тренер Повєткіна: Я дуже розчарований, я помилився в Олександрі

25.01.2012, 11:18
Тренер Повєткіна: Я дуже розчарований, я помилився в Олександрі - Фото
Фото: ЕРА
Американський тренер Тедді Атлас заявив, що розчарований поведінкою чемпіона WBA в суперважкій вазі росіянина Олександра Повєткіна (на фото).

"Передбачалося, що Повєткін прибуде в США, проте його команда повідомила мені про проблеми з візою. Спочатку я придушив у собі сумніви, але потім побачив, що у них немає проблем. Вони просто не хотіли приїжджати. Це розчарувало мене. Я також розчарувався і в боксері. Коли приступив до роботи з ним, він невпинно повторював, що не має наміру продовжувати боксерську кар'єру. Мовляв, бокс більше не приносить йому задоволення, і він перестав відчувати прогресс", - сказав Атлас, слова якого наводить sportbox.ru.

"Я виконав свої зобов'язання по відношенню до нього, і він висловив готовність виконати свої. Він був вдячний за наше партнерство, зрозумів, як слід працювати. Однак це тривало до моменту завоювання ним титулу. А зараз він забув обіцянки... Він дав мені чітко зрозуміти, що йому не подобається приїжджати в Штати. І коли настав момент виконати свою обіцянку, він її не виконав, хоча раніше тримав слово. Я дуже розчарований - погодився на роботу з ним лише тому, що у нього є характер. Однак, схоже, я помилився", - додав він.

У той же час, Атлас не збирається заради побажань Повєткіна кидати свою роботу в США: "Компенсація? Причому тут гроші? Звичайно, вони відіграють роль, але не при прийнятті рішення на чиюсь користь. Іншими словами, мені хочуть заплатити за те, щоб я відвернувся від ESPN. Це нормально? Так добре вчиняти? Мені кажуть, що Повєткін битиметься в Європі, і тому повинен тренуватися там же. Але він більше ніде не бився. Він тренувався в США, а виступав в Європі. І не було жодної поразки - тільки перемоги", - наголосив Атлас.

Нагадаємо, що наступний поєдинок Повєткін проведе 25 лютого проти німця боснійського походження Марко Хука, чемпіона WBO в першій важкій вазі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини