RU

Тренер "Іллічівця" заплатить "Ворсклі" $200 тисяч

12.04.2013, 09:56
Тренер
Микола Павлов
Палата з  вирішення суперечок Федерації футболу України відмовила екс-тренеру "Ворскли" Миколі Павлову в задоволенні вимог про розірвання контракту з полтавським клубом без будь-яких виплат кожної зі сторін.

Як повідомляє прес-служба ФФУ, вимоги "Ворскли" про визнання контракту розірваним без поважних причин та про виплату їм компенсації на користь клубу Палата по вирішенню суперечок ФФУ частково задовольнила.

Таким чином, контракт Павлова з "Ворсклою" вважається достроково розірваним з 1 червня 2012 без поважних причин з вини фахівця. Екс-тренера "Ворскли" зобов'язали протягом 5 місяців з моменту вступу в силу рішення виплатити "Ворсклі" компенсацію за дострокове розірвання контракту в розмірі еквівалентному $200 тисяч.

Палата з вирішення суперечок ФФУ також зобов'язала "Ворсклу" оформити звільнення головного тренера з клубу і видачу йому трудової книжки.

Нагадаємо, Павлов покинув "Ворсклу" в грудні минулого року, щоб очолити "Іллічівець". Але в полтавському клубі подумали, що тренер в односторонньому порядку розірвав контракт і вимагали компенсацію, не віддаючи трудову книжку. Таким чином, Павлов не міг керувати "Іллічівцем" під час матчів з тренерської лави, а спостерігав за іграми з трибуни.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини