Тренер "Дніпра": Привабливий вийшов матч

Тренер "Дніпра": Привабливий вийшов матч - Фото
Хуанде Рамос (фото: fcdnipro.ua)
05.10.2012, 10:02

Наставник задоволений результатом виїзної гри з АІКом і розраховує вийти з групи

Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" Хуанде Рамос після важкої перемоги над шведським АІКом відмітив, що у його команди тепер є хороші шанси на вихід в плей-офф.

"Привабливий вийшов матч для уболівальників: вони побачили багато голів, рахунок постійно змінювався. Важко почався цей матч для нас - АІК вийшов вперед. Потім, коли ми зрівняли рахунок, АІК за кілька секунд до перерви знову вийшов вперед. Це був важкий удар для нас, тому що АІК фактично двічі пробив по воротах і забив два м'ячі. Ми ж мали величезну кількість моментів у першому таймі. Потім, у другому таймі, нам довелося робити ризиковані заміни, щоб змінити хід матчу. Такі заміни іноді не виходять, а іноді приносять позитивні зміни. Сьогодні вони дозволили нам змінити хід матчу і виграти. Таким чином, у нас залишаються можливості, щоб пройти далі", - сказав Рамос, слова якого наводить офіційний сайт "Дніпра".

Тренер також не став оцінювати гру Ніколи Калинича, котрий втратив у вчорашньому матчі чимало гольових моментів. "Я оцінюю команду в цілому з точки зору колективної гри. Калинич старався і зробив усе, що міг для допомоги команді. Буває, іноді потрапляєш у ворота частіше, іноді - рідше", - зауважив він.

Нагадаємо, матч другого туру групового раунду Ліги Європи АІК ​​- "Дніпро" завершився вчора перемогою українського клубу з рахунком 2:3. Другий представник України в цьому турнірі харківський "Металіст" вчора також здобув перемогу, обігравши вдома віденський "Рапід" з рахунком 2:0.