RU

Томенко пропонує терміново скликати Оргкомітет з Євро-2012

19.11.2008, 14:52

Віце-спікер парламенту і заступник голови Організаційного комітету з підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року Микола Томенко звернувся до Прем'єр-міністра України, голови Оргкомітету, з пропозицією найближчим часом провести засідання цього Оргкомітету.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі М.Томенка, він звертає увагу на те, що в Україні на сьогодні є дві небезпечні тенденції щодо підготовки до Євро-2012. По-перше, активна публічна дискусія чиновників, кожний з яких пояснює власну версію того, як просувається підготовка до Євро, створює серйозну проблему з достовірністю поширюваної інформації.

Другою проблемою, за словами М.Томенка, є своєрідний "конкурс" максимального використання бюджетних коштів, що відбувається останнім часом, передбачених на Євро-2012. Яскравим прикладом цього він вважає пропозицію Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, яку подано до Кабінету Міністрів України, щодо фінансування реконструкції НСК "Олімпійський" в сумі 2 млрд. 114 млн. 726 тис. 997 грн. "Ця цифра викликає багато питань, оскільки, по-перше, Міністерством схвалено так званий "концептуальний проект" і ніхто точно не знає, якою буде остаточна версія цього проекту. Ще більше дивує названа кошторисна вартість будівництва, яка невідомо з яких причин збільшилася з суми близько 1,5 мільярда до вже понад 2 мільярдів гривень. Таке серйозне збільшення суми за умови здешевлення будівельних матеріалів в Україні викликає дуже багато питань", - зазначив М.Томенко.

У зв'язку з цим, він пропонує невідкладно провести засідання Організаційного комітету з підготовки і проведення в Україні фіналу Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, щоб обговорити стан підготовки України до проведення Євро і ситуацію, що склалася з реконструкцією НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів України повинен затвердити генерального підрядника реконструкції НСК "Олімпійський" і проект реконструкції на своєму засіданні.

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини