RU

Тимошенко вручила українським олімпійцям подяки та грамоти

03.09.2008, 11:47

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко нагородила подяками та грамотами олімпійців і тренерів, переможців 29-х Олімпійських ігор у Пекіні.

"Оцінюючи важливість Олімпійських ігор для розвитку світової спільноти, уряд України зазначає, що ігри 29-ї Олімпіади 2008 року у Пекіні підкорили весь світ високим рівнем організації, видовищністю. Я думаю, що коли ми спостерігали за перебігом подій під час проведення Олімпійських ігор, кожна медаль, здобута вами, кожна ваша перемога - це подвиг, власноручно написана вами сторінка Олімпійських ігор. Я думаю, що всі ми були в захопленні, коли ми запам'ятали першу олімпійську медаль", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр України також зауважила, що результати Олімпійських ігор у Пекіні не випадкові для України, у них вкладено працю всіх тренерів, наставників та керівників. "Від перших тижнів після Олімпіади ми заплануємо абсолютно нову модель підтримки спорту, абсолютно нову модель підготовки до Олімпіади. Я думаю, що ми зможемо створити більш комфортні умови для вас і для всіх ваших вихованців, для всіх ваших команд, для наших команд. І я думаю, що це буде одним із напрямів нашої з вами роботи", - наголосила вона.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2008 збірна України виграла 27 медалей, посівши 11-е місце в медальному рейтингу.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини