Тимошенко привітала Квашу та Пригорова з медаллю

13.08.2008, 12:35

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала бронзових призерів XXIX Літніх Олімпійських ігор 2008 року зі стрибків у воду Іллю Квашу та Олексія Пригорова.

"Прийміть щиросердні вітання із завоюванням бронзових медалей Олімпійських ігор у Пекіні", - йдеться в телеграмі Прем'єр-міністра.

"Ваш здобуток є не тільки надзвичайно важливим подарунком для мільйонів уболівальників, а і внеском у зміцнення іміджу України у світовому співтоваристві", - зауважила глава уряду.

Юлія Тимошенко побажала олімпійцям та їхнім тренерам "міцного здоров’я, невичерпної енергії та незламної волі до подальших перемог на благо нашої Батьківщини".

Нагадаємо, на рахунку української збірної вже три медалі. Українка Наталія Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях із важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг. Раніше український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграв бронзу в синхронних стрибках із 3-метрового трампліну, а Роман Гонтюк завоював бронзову медаль із дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.