RU

Тимощук заперечує факт переговорів з "Баварією"

05.12.2008, 09:55

Півзахисник пітерського "Зеніту" Анатолій Тимощук стверджує, що не веде переговорів з мюнхенською "Баварією".

"Можу повторити вкотре: чутки не коментую. Тільки факти. Вихідні провів у Мілані, а на зворотному шляху залетів у Мюнхен. Переночував там і вирушив у Петербург. Переговорів я не вів, цим зараз можуть займатися тільки мої представники. Я ж не маю на це права, коли трансферне вікно ще не відкрите", - сказав А. Тимощук, якого цитує "Спорт-Експрес".

Він відзначив, що днями він зустрінеться із президентом "Зеніта" Олександром Дюковим з приводу свого майбутнього у петербурзькому клубі. "Ми обов'язково будемо розмовляти з президентом "Зеніту". Цілком можливо, це станеться у Мадриді. Сядемо там і поговоримо. З іншого боку, поспішати зараз нікуди. Сезон в Росії закінчується, і часу попереду буде багато. І на відпочинок, і на переговори, і на прийняття кардинальних рішень у своїй футбольній долі", - наголосив українець.

Нагадаємо, напередодні капітан "Зеніту" А. Тимощук прилетів у Санкт-Петербург з Німеччини, де, як вже повідомлялося раніше, обговорив з керівниками "Баварії" можливість переходу у мюнхенський клуб. Перехід А. Тимощука в Німеччині вважають справою вирішеною.

Досьє на Анатолія Тимощука >>>

Інші новини футболу >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини