RU

Тайванська компанія судитиметься з Мінсім'ї за НСК "Олімпійський"

21.07.2008, 12:22

Тайванська компанія "ArchАsia Design Group", яка перемогла у конкурсі на реконструкцію НСК "Олімпійський", називає причиною свого подання до суду на Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту України пошук Міністерством нових проектувальників. Про це сьогодні заявив на прес-конференції адвокат компанії Віктор Пророк.

"Міністерство, відповідно до законодавства, має провести з нами перемовини та підписати угоду на проведення реконструкції НСК "Олімпійський". На жаль, з'явилися повідомлення про те, що Міністерство й окремі чиновники Міністерства, обходячи процедуру, на власний розсуд, здійснюють пошук інших проектувальників або чинять інші дії", - зазначив В. Пророк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Пророк зауважив, що компанія має привілейоване становище як переможець конкурсу на реконструкцію стадіону, адже перемогла у відкритому конкурсі, з дотриманням усіх процедур. Компанія чекає реакції Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту.

Водночас, менеджер компанії Алекс Чен зауважує, що робота над проектом реконструкції НСК "Олімпійський" завершена та відповідає вимогам УЄФА. Проект передбачає поліпшення системи безпеки, зони накопичення та інфраструктури. Причому, зазначає А. Чен, час евакуації зі стадіону, згідно з проектом, становить вісім хвилин. Розробка проекту реконструкції компанією зайняла чотири місяці, і А. Чен повідомляє, що пошук нових проектувальників та розробка нового проекту може зайняти вдвічі більше часу, що вплине на графік підготовки України до Євро-2012.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України підтримав рішення про припинення перемовин із тайванською компанією "ArchAsia Design Group" та проведення перемовин з іншими учасниками конкурсу стосовно реконструкції НСК "Олімпійський".

Раніше "Archasia Desigh Group Limited" (Тайвань), яка виграла конкурс на реконструкцію НСК "Олімпійський" у Києві, оскаржила в адміністративному суді відсторонення компанії від виконання робіт з реконструкції об'єкту.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини