"Таврія" розгромно програла "Байєру"

20.08.2010, 09:23

Сімферопольська "Таврія" з рахунком 0:3 на виїзді програла леверкузенському "Байєру" у першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи - 2010/2011.

Вже на першій хвилині матчу господарі поля повели в рахунку. Голкіпер "Та

Вже на першій хвилині матчу господарі поля повели в рахунку. Голкіпер "Таврії" невдало вибив м'яч з штрафної прямо на ногу Міхалу Кадлецу, який метрів з 18-ти відправив м'яч у нижній кут воріт. Кримчани могли зрівняти рахунок за кілька хвилин, але Олександр Ковпак не скористався плутаниною у штрафній суперника. Після цього гра заспокоїлася: німці не форсували події, а в "Таврії" в атаці нічого не виходило. Перед самою перервою Августо ледве не подвоїв рахунок, але в цей раз Постранського врятувала поперечка.

Другий тайм почався з небезпечного моменту біля воріт "Таврії", але Міхаель Баллак не зумів переправити м'яч у ворота з кількох метрів. Небезпечно пробивав Дердійок, але Постранський витяг м'яч з-під поперечки. Потім голкіпер врятував свою команду після далекого пострілу Барнетти.

"Таврія" лише кілька разів зуміла відповісти своїми контратаками, на вістря яких був Голайдо, але німецькі захисники не дозволили реалізувати ці моменти нашому форварду. Здавалося, що кримчани зможуть втримати загалом-то прийнятний результат, але за п'ять хвилин до кінця гри наша команда все ж двічі пропустила. Спочатку Кадлец оформив дубль, а потім Баллак реалізовував пенальті.

Гра у відповідь відбудеться через тиждень в Сімферополі.

Футбол: добірка новин>>>