RU

Талісманами Олімпіади-2012 будуть краплі сталі

20.05.2010, 16:50

За 800 днів до старту Літніх Ігор ХХХ Олімпіади у Лондоні були представлені офіційні талісмани цих змагань, а також Паралімпійських змагань, які пройдуть услід за Олімпіадою.

Уенлок і Мандевіль - дві краплі стали, яких, за легендою їхніх творців, використали для будівництва опорних конструкцій Олімпійського стадіону у столиці Великобританії, де будуть проводитися Ігри-2012. Свої імена талісмани отримали від назв двох британських міст, що зіграли у свій час дуже важливу роль у розвитку олімпійського руху.

Талісманами Олімпіади-2012 будуть краплі сталі

Уенлок названо на честь містечка Мач-Уенлок, де в ХІХ столітті проводилися спортивні змагання, що надихнули П’єра де Кубертена на створення Олімпійських ігор. Голова цього талісмана за формою нагадує дах лондонського Олімпійського стадіону, а три зубці на ній символізують місця на медальному подіумі. На зап'ястках Уенлок носить п'ять браслетів дружби, кольорів п'яти олімпійських кілець.

Талісманами Олімпіади-2012 будуть краплі сталі

Мандевіль - символ Паралімпійських ігор, отримав ім'я від міста Стоук-Мандевіль, де зародилася традиція проведення сучасних Паралімпіад. Формою своєї голови він повторює емблему паралімпійських стартів. Мандевіль перебуває у постійному русі і прагне перевершувати власні досягнення. Щоб завжди поліпшувати свій результат, він носить таймер на руці. Обидва талісмани мають по одному оку - об'єктиву камери.

За словами творців талісманів, дизайн Уенлока і Мандевіля орієнтований на дитячу і молодіжну аудиторію. Найближчі два роки вони будуть допомагати популяризувати спорт, зокрема, під час національних спортивних шкільних змагань, в яких братимуть участь.

Спорт: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини