RU

Суркіс: Справу "Металіст" - "Карпати" треба вирішити після Євро

05.03.2012, 15:16
Суркіс: Справу
Григорій Суркіс
Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс не знає, яким буде вердикт Лозанського арбітражного суду у справі про нібито договірний матч "Металіст" - "Карпати", але сподівається, що рішення винесуть після Євро-2012. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

"Ми будемо це знати тільки тоді, коли Лозанський суд оголосить вердикт. Єдине, що я сказав на засіданні, що я, як людина, яка останні вісім років витратила на те, щоб спочатку домогтися права проведення Євро в Україні, а потім, щоб утримати це право, вважаю, що для України, незалежно від того, яким буде цей вердикт, він несе певні репутаційні ризики. Він буде боляче бити по країні, по іміджу турніру і по Євро-2012. Тому я за те, щоб ми всі тут заспокоїлися , провели Євро-2012, якщо високий суд визнає можливим винести своє рішення після Євро, це було б краще, перш за все для України, яка зробила неможливе", - сказав Суркіс, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Суркіс також підкреслив, що ніколи не називав матч "Металіст" - "Карпати" договірним. "Я, Суркіс, президент Федерації футболу завжди говорив, що він нібито договірний. Я в межах своєї компетенції можу коментувати тільки те, що є об'єктивно моїми функціональними обов'язками, а це, перш за все, не нашкодити в даній ситуації органам правосуддя, щоб вони провели розслідування й винесли рішення", - сказав він.

Президент ФФУ нагадав, що рішення по даній справі було винесено в Україні й апелянти скористалися своїм правом та звернулись в Лозанський суд. "Лозанський суд відбувся, йшов чотири дні. Я брав участь в останньому дні засідання. До мене була купа питань, на які я дав масу відповідей. Але коли адвокат "Карпат" поставив мені питання, чи вважаю я, що це був договірний матч, я відповів точно так, як сказав трохи раніше", - зазначив Суркіс.

Він підкреслив, що в даній ситуації не може виступати й коментувати що-небудь як уболівальник. "Я президент федерації, який повністю визнає автономність незалежних служб футбольного правосуддя", - додав він.

Відзначимо, що зазвичай Лозанський арбітражний суд виносить своє рішення протягом 2-3 місяців після проведення останнього засідання.

Нагадаємо, раніше комітет ФФУ виніс своє рішення у справі про договірний характер матчу "Металіст" - "Карпати". Найважливішими стали рішення щодо зняття з клубів дев'яти очок з цього сезону. Також "Металіст" повинен бути позбавлений бронзових нагород, завойованих в сезоні 2007/08.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини