RU

Суркіс розповів, чим займеться після відходу з ФФУ

01.06.2012, 16:28
Суркіс розповів, чим займеться після відходу з ФФУ - Фото
aa67d1aedc0d25b533eeffe1e5480b16.jpg
Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс з гордістю оцінив виконану роботу в ході підготовки держави до проведення чемпіонату Європи і розповів, чим займеться після того, як залишить крісло президента ФФУ.

"Я залишаю посаду голови ФФУ. Потрібно дати дорогу іншим людям, щоб вони прийняли естафетну паличку і здобували перемоги. Футбол - це моє життя, і я його не залишаю. Маю намір і далі працювати в УЄФА і буду трохи частіше бачити своїх близьких. Крісло голови ФФУ важливо, і я робив все можливе для того, щоб український футбол працював. Але, звичайно, не всім подобалися мої кроки. Даю можливість проявити себе іншим, щоб наш футбол вийшов, можливо, на більш високий рівень. Фінальним акордом буде Євро-2012 , а в моєму житті цю подію можна прирівняти до народження дітей чи онуків. У разі необхідності я буду допомагати новому керівництву ", - сказав Суркіс, слова якого наводить офіційний сайт "Динамо".

"Я аж ніяк не втомлена людина, виконував свої обов'язки так, як відчував в рамках досвіду й патріотизму. Сьогодні я не буду ставити собі оцінку. Те, що ми побудували інфраструктуру й наші співвітчизники зможуть відчути європейські стандарти життя, - це і буде моїм внеском" , - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Суркіс-старший заявив, що не має наміру висувати свою кандидатуру на майбутніх виборах президента ФФУ, які відбудуться 2 вересня.

Досьє на Григорія Суркіса
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини