RU

Суркіс: Мілевського три місяці не бачили в "Динамо"

04.09.2013, 09:57
Суркіс: Мілевського три місяці не бачили в
Ігор Суркіс
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що контракт нападаючого Артема Мілевського з клубом закінчується в п'ятницю, а сам форвард більше трьох місяців не з'являвся на базі в Конча-Заспі.

"Щоб ​​не розбурхувати громадськість України, я скажу відразу: у Артема Мілевського контракт з "Динамо" закінчується 5 вересня 2013 року. 5 вересня 2013 року він стає вільним агентом. Я йому всіляко бажаю знайти команду, хоча і розумію, що це буде складно. У сильному європейському чемпіонаті він зіграти не зможе, тому що трансферне вікно закрите . Може бути, він вирішив ще на півроку зробити паузу, погуляти, привести себе в потрібні кондиції. Хоча я ще не чув, щоб футболіст, який не тренується, був у нормальних оптимальних кондиціях. Я до Артема ніяких претензій не маю. Видно ми винні в такому його вихованні, не до кінця зуміли його поставити на місце. Він - хлопець гламурний, любить гуляти, а футбол у нього був на другому плані. Він віддав багато сил київським "Динамо", правда, не особливо багато ми з ним виграли. Я бажаю йому всіляких успіхів, з 6 вересня 2013 він може стати гравцем будь-якої команди, яка його запросить" , - сказав Суркіс, слова якого наводить прес-служба "Динамо".

За словами президента "Динамо", Мілевського він півроку на тренуваннях не бачив. "Тому навіть не знаю, яке у нього "ставлення ", і не розумію взагалі, чого він хоче в цьому житті. Дуже шкода, що такий талановитий футболіст таким чином закінчить свою кар'єру. А може, і не закінчить, може, він стане зіркою знову в якомусь іншому клубі. Повторю, після 5 вересня він стає вільним агентом, може піти на телебачення, може, його на тренерську кар'єру потягне, тоді він зрозуміє, що таке порушення спортивного режиму" , - зазначив він.

Суркіс також , що Мілевський не приходив з проханням розірвати контракт раніше. "Можливо, я б пішов назустріч і відпустив би його і до 1 серпня, і до 1 червня, дав би йому можливість працевлаштуватися, отримувати хорошу зарплату в іншому клубі, тому що ми на нього не розраховували. І не я на нього не розраховував, тому що я вирішую багато питань, але не вирішую питання комплектації команди - для цього є головний тренер. Цього року ми провели, я вважаю, чудову трансферну компанію, ми купили хороших футболістів, але їм, природно, треба адаптуватися. Треба дати час і тренерам, і гравцям, і тоді, сподіваюся, буде результат. щодо Мілевського - це було рішення Блохіна. Артем ще навесні намагався грати за "Динамо-2" , а потім вирішив взагалі не займатися футболом, а тільки перебувати там, де ми часто бачимо його в різних видах. Підкреслюю, до того моменту, поки він приходив і виконував свої обов'язки, він отримував заробітну плату. А впродовж останніх трьох з половиною місяців ми Мілевського в клубі не бачили, тому, природно, він зарплату не отримував. Треба все-таки ходити на роботу і хоча б відзначатися. Він навіть цього не робив" , - сказав він.

Нагадаємо, за інформацією турецьких ЗМІ Мілевський у найближчі дні підпише контракт з "Газіантепспором" .

Досьє на Ігоря Суркіса
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини