RU

Суркіс згодний з рішенням УЄФА

14.05.2009, 15:34

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс вважає справедливим рішення УЄФА, згідно з яким в Україні стовідсотковий статус приймаючого міста Євро-2012 отримав Київ. Тоді як Донецьку, Львову і Харкову до 30 листопада необхідно підтвердити динаміку у процесі підготовки, щоб бути остаточно затвердженими в ранзі господарів матчів турніру.

"Прийняті Виконкомом рішення є справедливими, оскільки УЄФА зберіг принцип паритетності, на якому наполягали обидві сторони. Названо по чотири міста в Україні і Польщі, яким за певних умов надається можливість провести турнір на своїх територіях", - сказав Г.Суркіс.

Він відзначив, що тепер містам треба скористатися своїм шансом і не втратити його через власну неспроможність до організації таких заходів. "У зв'язку з цим будь-які претензії і образи на адресу УЄФА є безглуздими і некоректними. Адже у всякого терпіння є свої межі. Я вважаю, що через два роки після перемоги у Кардіфі власник турніру абсолютно справедливо оголосив приймаючій стороні дуже суворі і конкретні умови подальшої співпраці в проекті Євро-2012 ", - наголосив президент ФФУ.

Нагадаємо, 13 травня виконком УЄФА визначив господарями чемпіонату Європи з футболу 2012 року по чотири міста від України і Польщі. Україну представлятимуть Київ, Львів, Донецьк і Харків. Польщу представлять Варшава, Вроцлав, Познань і Гданськ.

Григорій Суркіс: біографія і добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини