RU

Суркіс згодний з ліквідацією Нацагентства з підготовки до Євро-2012

19.11.2008, 17:45

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс вважає, що діяльність Національного агентства з підготовки до Євро-2012 не була ефективна, незалежно від людини, яка його очолювала. Про це він заявив сьогодні журналістам, коментуючи прийняте сьогодні Кабміном рішення про ліквідацію цього органу.

"Напевно, у Кабінету Міністрів було досить аргументів, щоб прийняти таке рішення. Я скажу тільки таке, що структура, яка була створена, вона напевно, незалежно від того, хто її очолював, наскільки амбіційною була персона, яка його очолювала... я зараз вже говорю не про пана Червоненка... УЕФА постійно підкреслювало те, що польське агентство "ПЛ-2012" в рамках своєї співпраці з УЕФА використовує стандарти, які влаштовують цей інститут", - сказав Г. Суркіс, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, крім того, сьогодні Кабінет Міністрів прийняв рішення про ліквідацію Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це журналістам на брифінгу повідомив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник. Рішення було прийнято в зв'язку з реорганізацією системи управління підготовкою України до Євро-2012. Національне агентство, відповідно до рішення Кабінету Міністрів, має бути ліквідовано в тримісячний строк.

Досьє на Григорія Суркіса >>>

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини