RU

Суркіс вважає, що політична ситуація не вплине на підготовку Євро-2012

29.09.2008, 10:33

Ні можливі дострокові парламентські вибори, ні вибори Президента в 2009 році не зможуть стати перешкодою для нормальної підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив голова Федерації футболу України Григорій Суркіс після повернення з Бордо, де він був присутнім на Виконкомі UEFA.

"Якщо політики будуть влаштовувати змагання між собою щодо того, хто більшою мірою зруйнує підготовку до Євро-2012, то тоді у нас повинні з'явитися сумніви. Але в своєму виступі на засіданні виконкому UEFA я висловив повну упевненість у тому, що в Україні немає жодної політичної сили або гілки влади, яка була б не зацікавлена в проведенні в нашій країні Євро-2012. Все що необхідно, це дотримуватися своїх зобов'язань і гарантій із підготовки до турніру. Якщо це буде додержано, то ні дострокові вибори (навіть якщо вони будуть) у парламент, ні вибори Президента не зможуть стати перешкодою на шляху просування до нашої спільної мети", - зазначив Г. Суркіс, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, 28 вересня на засіданні Виконавчого комітету Європейського футбольного союзу (UEFA) в Бордо прийнято рішення, згідно з яким Україна і Польща зберігають за собою право організаторів чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Досьє на Григорія Суркіса >>>

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини