RU

Суркіс визначиться з тренером "Динамо" до 24 грудня

16.12.2010, 13:10

Президент "Динамо" Ігор Суркіс визначиться з кандидатурою головного тренера команди до 24 грудня. Про це він заявив в ефірі програми "Третина тайму" на каналі "ICTV".

"Завтра я, як і обіцяв, почну перемовини з кандидатами і постараюся до 24 грудня це питання закрити. Щодо Юрія Павловича (Сьоміна - ред.) то я ніколи не приховував, що дуже шкодував про його відхід з "Динамо". Але цей відхід був пов'язаний з певними сімейними обставинами. Сьогодні ці обставини йому вже не заважають, але я з ним ще не розмовляв. Я не знаю: може, він взагалі хоче закінчити з футболом. А, може, у нього є величезна мотивація тренувати "Динамо". Якщо це так, то цілком можливо, що це буде Сьомін", - сказав І.Суркіс.

Президент "Динамо" також не виключив, що на чолі команди залишиться Олег Лужний. "Цілком можливо, що залишиться Лужний. У мене є список кандидатів, а часу є трохи, тому я працюватиму 24 години у добу, щоб швидше визначитися з наставником і з ним вести полеміку з приводу гравців, яких нам треба запросити і яких нам треба відпустити, тренувального збору. Хоч тут у нас вже все розплановано: 11 січня команда збирається, 14-го відлітає на збір в Ізраїль, і два збори буде в Іспанії. Природно, на ці збори команду повинен повезти новий наставник", - наголосив він.

Нагадаємо, 1 жовтня І.Суркіс прийняв відставку Валерія Газзаєва з поста головного тренера київського "Динамо". До сьогоднішнього дня обов'язки тренера виконує О.Лужний.

Ігор Суркіс: біографія та добірка новин>>>

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини