RU

Суркіс: У мене зараз немає відповіді, хто очолить "Динамо"

09.11.2010, 10:15
Суркіс: У мене зараз немає відповіді, хто очолить
eb81eb1b3671ce026e225a6bdbf10996.jpg

Суркіс: У мене зараз немає відповіді, хто очолить "Динамо"
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розглядає кілька кандидатур на місце головного тренера команди, але остаточне рішення прийме тільки по завершенні осінньої частини сезону. Про це він заявив учора у вечірньому ефірі телеканалу "2+2".

"Якщо говорити про список головних тренерів, яких я буду розглядати, наголошую, в кінці сезону (очевидно, І.Суркіс все ж мав на увазі зимове міжсезоння), в цьому списку є і Юрій Сьомін. Але в цьому ж списку є, може бути навіть і вищі по рангу, той же Олег Блохін і Леонід Буряк. Там є і Олег Лужний. Але ми ж не обговорюємо сьогодні з вами - хто буде головним тренером. У мене на це питання сьогодні відповіді немає. Я би взагалі не говорив на цю тему сьогодні і дав би спокійно працювати Олегу Романовичу. Я йому повністю довіряю", - сказав І.Суркіс.

Президент клубу також відзначив, що запропонував місце в тренерському штабі екс-динамівцю Андрію Гусіну. "У нього народилася дитина, з чим я Андрію вітаю. Я сказав йому: "Андрюша - приїжджай, ти нам потрібен, хотів би тебе бачити як одного з тренерів", - розповів І.Суркіс.

Відмітимо, що зараз А.Гусін працює асистентом головного тренера російської команди "Анжі" (Махачкала). Раніше на такій же посаді він працював в раменському "Сатурні".

Нагадаємо, 1 жовтня І.Суркіс прийняв відставку Валерія Газзаєва з поста головного тренера київського "Динамо". До грудня 2010 року виконувати обов'язки головного тренера команди буде О.Лужний.

Олег Лужний: біографія і добірка новин>>>

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини