RU

Суркіс: УЄФА нас терпить, хоч ми й непередбачувані

14.05.2009, 12:03

УЄФА ухвалив суворе рішення щодо українських міст через невиконання обіцянок і непередбачуваність української сторони в підготовці до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

"Рішення виконкому УЄФА цілком з'ясовне: нам дали ще півроку, виявивши при цьому прозорість в прийнятті рішення, а найголовніше, терпіння. Нас терплять, хоч ми непередбачувані: там, де давно мали показати стопроцентну готовність, її немає і в помині", - сказав Г.Суркіс, якого цитує "Спорт-Експрес".

За його словами, неможливо за два роки побудувати аеропорт, особено якщо не існує навіть його проекту. "Те ж стосується і готелів, які будують недостатньо швидко. Все це й брав до уваги виконком, розуміючи: інфраструктура в Польщі майже готова, країна має серйозні фінансові гарантії і європейські гранти, тоді як на нас наслідки кризи тиснуть непосильним вантажем", - наголосив президент ФФУ.

Г.Суркіс відзначив, що протягом тих, що залишилися до 30 листопада шести з половиною місяців УЄФА хоче пересвідчитися, що не помилився з вибором, і це стосується не тільки українських, але й польських міст. "Від обох країн чекають до кінця осені підтвердження готовності не тільки на папері, але й у вигляді реальних об'єктів, які будуються, модернізуються і реконструюються", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні виконком УЄФА визначив господарями чемпіонату Європи з футболу 2012 року по чотири міста від України і Польщі. Україну представлятимуть Київ, Львів, Донецьк і Харків. Польщу представлять Варшава, Вроцлав, Познань і Гданськ.

Григорій Суркіс: біографія і добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини