RU

Суркіс не відпустить Сьоміна з "Динамо"

29.04.2009, 10:27

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс переконаний, що головний тренер Юрій Сьомін продовжить роботу в українському клубі.

"Контракт Сьоміна з "Динамо" розрахований до 2011 року. І я не сумніваюся, що він продовжить роботу з командою. Сьомін не буде мене обманювати. Він сказав, що розмови про його повернення в "Локомотив" - вигадка. Якщо москвичі все ж виявлять бажання вийти з пропозицією на нашого головного тренера, то отримають відмову. Думаю, Сьоміна влаштовують умови роботи у Києві, в тому числі і фінансові", - сказав І. Суркіс, якого цитує "Радянський спорт".

Коментуючи можливе подовження діючого контракту з Ю. Сьоміним, І. Суркіс відзначив, що у разі необхідності це питання буде "швидко вирішене".

Нагадаємо, російські ЗМІ розповсюдили інформацію, що керівництво московського "Локомотива" розглядає можливість повернення Ю. Сьоміна на пост головного тренера команди.

Ю. Сьомін заявив, що не зустрічався з керівництвом московського "Локомотива" з приводу свого можливого повернення в цей клуб.

Юрій Сьомін: біографія і добірка новин>>>

Ігор Суркіс: біографія і добірка новин>>>

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини