RU

Суркіс: Декому треба менше працювати язиком

16.09.2009, 15:49

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс вважає, що інформація про компліментарні висловлювання президента УЄФА Мішеля Платіні на адресу української сторони у зв'язку з відчутним прогресом на шляху до виконання зобов'язань в рамках проекту Євро-2012, є досить повною і цілком об'єктивною.  

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ФФУ, водночас Г.Суркіс звернув увагу представників ЗМІ на той факт, що перехід від критичного червоного до жовтого сектора ще не означає остаточного досягнення безпечного для нас рівня готовності.

Тому час, що залишився до контрольної дати 30 листопада, повинен бути використаний на "підтягування хвостів" на ключових напрямах роботи. "Я вже говорив про те, що декому треба менше працювати язиками, а замість цього відповідальніше ставитися до реалізації конкретних вимог УЄФА, кінцеві результати виконання яких будуть розглянуті 10-11 грудня під час засідання Виконкому Європейського союзу футбольних асоціацій у Португалії. Тільки там, на Мадейрі, буде зрозуміло, чи зможе Україна реально перейти до зеленої зони готовності і разом з Польщею на паритетних основах у форматі 4+4 гідно продовжити підготовку до турніру", - наголосив Г.Суркіс.

Нагадаємо, вчора М.Платіні заявив, що Україна і Польща досягли певного прогресу у процесі підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини