Суперники України: Чорногорія лідирує в кваліфікації ЧС-2014

15.11.2012, 09:35
Суперники України: Чорногорія лідирує в кваліфікації ЧС-2014 - Фото

Збірна України займає в групі лише п'яте місце, набравши в трьох матчах лише два очки

Суперники збірної України у відбірковому циклі до чемпіонату світу 2014 року вчора провели один матч.

Збірна Чорногорії з рахунком 3:0 обіграла вдома команду Сан-Марино і очолила групу. У першому таймі дубль на свій рахунок записав Андрія Делібашич, а після перерви відзначився Елсад Зверотич. Команда Бранко Брновича тепер на два очки випереджає англійців.

Збірна України займає в групі лише п'яте місце, набравши в трьох матчах всього два очки. Наступний матч кваліфікації наша команда зіграє 22 березня 2013 року проти команди Польщі.