Суперники України: Англія б'є Бразилію, Польща програла

07.02.2013, 11:23
Суперники України: Англія б'є Бразилію, Польща програла - Фото
Англія вперше з 1990 року обіграла бразильців (фото: ЕРА)

Наш найближчий суперник збірна Польщі в Дубліні програла ірландцям

У середу по всьому світу національні збірні проводили товариські матчі, готуючись до березневих ігор кваліфікації на чемпіонат світу 2014 року. Не стали винятком і суперники збірної України.

Збірна Англії на "Уемблі" обіграла п'ятикратних чемпіонів світу бразильців з рахунком 2:1. У складі "трьох левів" по голу в кожному з таймів забили Уейна Руні і Френк Лемпард. Відзначимо також, що на 19-й хвилині Джо Харт відбив 11-метровий удар у виконанні Роналдіньо.

Наш найближчий суперник збірна Польщі в Дубліні програла ірландцям з рахунком 0:2, пропустивши по голу в кожному з таймів.

Збірна Молдови в Туреччині провела спаринг з командою Казахстану і програла з рахунком 1:3. Єдиний гол молдован у другому таймі забив Анатолій Дорош.

Збірна України вчора в Іспанії обіграла Норвегію з рахунком 2:0.

Нагадаємо, у кваліфікації ЧС-2014 українці зіграють 22 березня у Варшаві проти поляків, а 26 березня в Одесі проти Молдови.