RU

Суд зобов'язав ХК "Сокіл" повернути 29 га землі в Пущі-Водиці

09.04.2013, 10:10
Суд зобов'язав ХК
Будівництво комплексу в Пущі-Водиці так і не почалося
Господарський суд задовольнив позов прокуратури Оболонського району Києва і зобов'язав ТОВ Хокейний клуб Сокіл Київ повернути в комунальну власність майже 29 га землі в Пущі-Водиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

За інформацією відомства, Київрада в кінці 2007 року уклала з ТОВ Хокейний клуб Сокіл Київ договір оренди майже 29 га землі вартістю майже 50 млн. грн. по вул. Міський в Пущі-Водицькому лісництві Святошинського лісопаркового господарства для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею.

Прокурорською перевіркою встановлено, що будівництво спортивного комплексу досі не розпочато і з червня 2012 року хокейний клуб систематично не сплачує орендну плату. Згідно з інформацією Державної податкової інспекції в Оболонському районі Києва, розмір боргу за оренду землі становив майже мільйон гривень. За законодавством систематична несплата земельного податку або орендної плати є підставою припинення права користування земельною ділянкою.

Відзначимо, що власником клубу є український бізнесмен, співвласник корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (Донецьк) Сергій Тарута. Останнім часом команда зазнає серйозних фінансових труднощів через скорочення фінансування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини