RU

Суд Лозанни прийняв повторну апеляцію "Металіста"

19.08.2013, 12:50
Суд Лозанни прийняв повторну апеляцію
7f858bc5f937fef09cbc681a3c1f598b.jpeg

Спортивний арбітражний суд Лозанни ухвалив повторну апеляцію харківського "Металіста" на рішення УЄФА про недопуск команди в Лігу чемпіонів з урахуванням рішення Верховного суду Швейцарії. Про це заявив віце-президент "Металіста" Костянтин Пивоваров.

"У Лозанні підтвердили, що нашу апеляцію прийняли до розгляду. Нами була запропонована прискорена процедура розгляду апеляції з графіком подачі документів та слухань. За цим графіком остаточне рішення (про скасування або ні рішення АК УЄФА) має бути прийнято 27 серпня, тобто за кілька днів до жеребкування групового етапу. Суд направив цей графік на узгодження іншим зацікавленим сторонам. Сьогодні чекають коментарів від них. З урахуванням нашого прохання застосувати строкову забезпечувальну міру у вигляді призупинення рішення АК УЄФА, суд написав, що рішення щодо призупинення буде винесено до 12:00 центрально-європейського часу завтра, 20 серпня, як крайній термін. Можливо, раніше. Призупинення дозволить нам грати з "Шальке", - повідомив Пивоваров.

Нагадаємо, Верховний суд Швейцарії призупинив рішення суду в Лозанні щодо дискваліфікації "Металіста". Юристи були впевнені, що на цій підставі рішення УЄФА може бути призупинено. Однак, суд Лозанни відхилив прохання харківського "Металіста" про призупинення рішення УЄФА.

14 серпня УЄФА ухвалив рішення виключити харківський "Металіст" з Ліги чемпіонов-2013/2014 за участь у договірному матчі проти "Карпат" у 2008 році. Місце харків'ян у вирішальному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів зайняв грецький ПАОК, який програв харків'янам у третьому кваліфай-раунді.

"Металіст" подав клопотання до Спортивного арбітражного суду Лозанни (CAS), в якому просив припинити рішення УЄФА про виключення з Ліги чемпіонів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини