RU

Створено робочу групу з розгляду питань реконструкції "Олімпійського"

04.08.2008, 12:35

Київська міська державна адміністрація створила робочу групу з розгляду оперативних питань під час проектування та реконструкції НСК "Олімпійський". Відповідне розпорядження КМДА підписав перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Ми створили свою робочу групу, враховуючи протокольне рішення Міжвідомчої робочої групи з питань реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський". У компетенції робочої групи буде оперативне розв'язання питань видачі початкових даних та дозвільних документів на проектування і реконструкцію НСК "Олімпійський". Засідання робочої групи проводитимуться за ступенем необхідності розв'язання питань", – сказав А. Голубченко.

Розпорядженням КМДА також затверджено склад робочої групи. Очолює робочу групу перший заступник голови КМДА А. Голубченко. Заступники голови комісії – начальник Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Василь Присяжнюк та начальник Головного управління капітального будівництва міста Києва Віктор Черній. Також до складу робочої групи увійшли начальники профільних управлінь, комунальних підприємств та організацій.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини