RU

Стадіон у Львові до Євро-2012 почнуть будувати в листопаді

23.10.2008, 12:04

У листопаді повинно початися будівництво стадіону у Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив під час II Міжнародної науково-практичної конференції "Індустрія гостинності України і Польщі: разом готуємося до Євро-2012" директор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Олег Засадний.

Як повідомляє "Чемпіон", за його словами, у Львова тепер є два потенційні інвестори щодо будівництва стадіону до Євро-2012 - це компанія "Росан" і ФК "Карпати". "Щодо генпідрядника, то до кінця цього тижня ми отримаємо пропозиції від усіх потенційних учасників. Тепер свої пропозиції подали 7 компаній. Вчора до нас звернувся ще один потенційний підрядник - це дочірня компанія "Азовсталі" - "Азовімпекс", яка має досвід будівництва двох стадіонів. Ми будемо вибирати найкращу пропозицію", - сказав О. Засадний.

Щодо умов визначення генпідрядника, то О. Засадний зазначив, що якщо місто не отримає достатньої кількості хороших пропозицій (йдеться про наявність у компаній необхідних дозволів), то місто проводитиме конкурс з обмеженою кількістю учасників. На це є дозвіл Міністерства сім'ї молоді та спорту.

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо, що австрійська компанія "Alpine Bau Gmbh" і Львівська міська рада не підписуватимуть угоди про будівництво стадіону в Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Головною проблемою стала ціна будівництва.

Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник раніше заявив, що будівництво стадіону у Львові є критичним питанням підготовки України до Євро-2012. "Я хотів би покласти відповідальність за затримку процесу будівництва на керівництво міста Львова", - наголосив І.Васюник.

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини