RU

Стадіон у Львові до Євро-2012 почнуть будувати у вересні

24.07.2008, 13:18

Австрійська компанія "Alpine Bau Gmbh", що виграла тендер на будівництво стадіону до Євро-2012, готова розпочати підготовчі роботи на місці будівництва в середині серпня та будівельні роботи у вересні.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, до 1 серпня українська компанія "Арніка", що є партнером "Alpine", завершує роботу з адаптації проекту до українських будівельних норм та передає його на експертизу до "Укрдержекспертизи", МНС, СЕС та інших служб.

До 31 серпня "Alpine" планує також провести тендери на субпідрядників на всі будівельні роботи. Крім того, директор "Alpine Україна" Райнхард Штокінгер підтвердив термін завершення будівництва - липень 2010 року. Тим часом, до кінця 2008 року австрійські будівники планують виконати земельні роботи та почати встановлювати підмурівок. "Ми знаходимося у постійному контакті з UEFA та виконуємо всі їхні вимоги до стадіонів. Це дуже суворі люди, але у нас є досвід роботи з ними, адже ми побудували три стадіони в Австрії, де відбувалося Євро-2008 ", - повідомив Р. Штокінгер.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини