RU

"Спартак" продає Калініченка та Тітова

30.07.2008, 09:47

29 липня відбулася зустріч головного тренера московського "Спартака" Станіслава Черчесова з гравцями команди Єгором Тітовим та українцем Максимом Калініченком, яка мала відбутися ще минулого тижня. Вона пройшла у неформальній обстановці та вийшла конструктивною.

"Це була наша внутрішня розмова, деталі якої мені б не хотілося виносити на загальний розсуд. Я повідомив гравцям про своє рішення. Як головний тренер, що відповідає за результат, сказав Єгору та Максиму, що не бачу їх у основному складі, а тримати таких футболістів в запасі ми не маємо морального права. Тітов та Калініченко хочуть грати далі, тому, ймовірно, будуть підшукувати собі нові команди. Їм потрібна нова мотивація", - сказав С. Черчесов, якого цитує прес-служба клубу.

"Клуб візьме активну участь у працевлаштуванні Є. Тітова та М. Калініченка з урахуванням передусім інтересів футболістів і їх великих заслуг перед "Спартаком". ФК "Спартак" дякує гравцям за роки, проведені у команді, і в майбутньому був би радий бачити Тітова і Калініченка у структурі клубу у тій чи іншій якості", - йдеться у заяві клубу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини