RU

Сьомін пояснив, чому не грає Шовковський

23.09.2008, 16:44

Голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський не грає в основі клубу, через помилки, допущені у матчах на початку сезону. Про це заявив головний тренер команди Юрій Сьомін в ефірі телеканалу "Мегаспорт".

"У нас зараз є два рівноцінні воротарі - Шовковський і Богуш. Команда не може бути з одним воротарем. Ми дали шанс Богушу, і він має його використати сповна. І поки він грає досить пристойно", - сказав Ю. Сьомін.

"Шовковський не буде вічним, хтось має вже бути поруч із ним. У Шовковського зараз з'явилася нова мотивація - зіграти і тренуватися краще, ніж Богуш. Ніхто його з рахунків не списує, він наш капітан і свій шанс ще отримає, буде ще до 40 років грати в "Динамо", - вважає тренер київського клубу.

"Ми розмовляли з цього приводу із Шовковським два дні тому. Давайте абстрагуємося від вболівальників і минулих заслуг, а візьмемо сьогоднішній день. Є 11 гравців, які виходять на поле і 9, які не виходять. Останні, природно, не задоволені своїм становищем, для них тренер не дуже хороший. Така ж ситуація і у Шовковського. Ніхто його не списує з рахунків. Він добре тренується, перебуває у чудовій фізичній формі. Але були періоди, коли він часто помилявся на початку сезону. Тому зараз грає інший воротар, - "відзначив Ю. Сьомін.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини