"Сокіл" виходить на перше місце в чемпіонаті Білорусі

12.10.2009, 10:52

Київський "Сокіл" переміг гродненський "Німан" у домашньому матчі з рахунком 6:2, хача в середині другого періоду позитивний результат для господарів був не таким очевидним.

Після першого періоду кияни упевнено вигр

Після першого періоду кияни упевнено вигравали з рахунком 2:0 завдяки шайбам Малова і Наваренка. На початку другого періоду Гніденко збільшив перевагу. Однак за наступні десять хвилин гості закинули дві шайби і скоротили розрив у рахунку до мінімуму. Проте, більшого "Німан" добитися не зумів.

Під кінець другої 20-хвилинки Срюбко закинув четверту шайбу "Сокола", а в третьому періоді кияни забили ще двічі – шайби на рахунку Сальникова і Климентьєва.

Таким чином, "Сокіл" очолив турнірну таблицю Екстраліги, випереджаючи "Юність" на одне очко. Правда, у мінчан зіграно на дві гри менше, так що за втраченими очками кияни лише на 4-му місці, поступаючись не тільки "Юності", але й "Гомелю" з "Шахтарем".