"Сокіл" програв аутсайдеру чемпіонату Білорусі

18.09.2009, 11:42

Після серії з чотирьох перемог поспіль хокеїсти "Сокола" сенсаційно програли на домашньому льоду у дуелі з ризьким "Динамо-Юніорс", основу якого складають кандидати у молодіжну збірну Латвії - 2:3.

Перший період ком

Перший період команди провели без забитих голів, зате у другому кияни тричі умудрилися пропустити. І все ж "Сокіл" був близький до того, щоб врятуватися. Знявши воротаря, кияни протягом хвилини закинули дві шайби, але на більше їм часу не вистачило.

"Сокіл" зазнав другої поразки в сезоні, у той час як "Динамо-Юніорс" перемогло вперше.