"Сокіл" продовжує лідирувати в чемпіонаті Білорусі

15.10.2009, 16:25

Київський "Сокіл" на виїзді обіграв новополоцький "Хімік-СКА" з рахунком 4:3, здобувши 13-ту перемогу в чемпіонаті Білорусі.

Кияни пропустили вже на другій хвилині матчу, але до кінця першого періоду зуміли закинути

Кияни пропустили вже на другій хвилині матчу, але до кінця першого періоду зуміли закинути чотири голи - шайби на рахунку Срюбка, Ладигіна, Бещасного і Сальникова. У другому періоді господарі скоротили рахунок до мінімуму, але "Сокіл" все ж зумів утримати переможний результат.

"Сокіл" продовжує очолювати турнірну таблицю Екстраліги, випереджаючи "Юність" на одне очко. Правда, у мінчан зіграно на дві гри менше.