Сьогодні "ПСЖ" і "Баварія" грають в Лізі чемпіонів: де й о котрій дивитися матч

13.04.2021, 10:09
Сьогодні
ПСЖ – Баварія (фото – PSG – Paris Saint-Germain, Facebook)

Сьогодні, 13 квітня, в Парижі місцевий "ПСЖ" і "Баварія" Мюнхен зіграють в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Час і канали трансляції дивіться в кінці анонсу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Ці команди грали в фіналі ЛЧ сезону 2019/20. Тоді сильнішою виявилася "Баварія" (0:1). У першому ж поєдинку 1/4 фіналу ЛЧ поточного сезону "ПСЖ" на виїзді обіграв німців з рахунком 2:3.

Мюнхенцям сьогодні потрібно перемагати з різницею в два м'ячі або з рахунком 3:4, 4:5 і так далі. Перемога 0:1 їх не влаштує, оскільки у парижан буде більша кількість виїзних голів, що дозволить саме їм вийти в півфінал ЛЧ.

Якщо ж матч завершиться з рахунком 2:3 на користь "Баварії", то команди будуть грати два екстра-тайми по 15 хвилин. Якщо рахунок так і не зміниться, то путівку в півфінал вони розіграють в серії пенальті.

За даними пресслужби УЄФА, "ПСЖ" не допоможе сьогодні травмований Ікарді, під питанням участь в матчі Вератті, Маркіньойоса, Куржави, Діалло і Флоренці.

У "Баварії" травмовані Левандовськи, Гнарбі, Зюле, Толіссо і Дуглас Коста, передають в УЄФА. Під питанням участь Комана, Горецький, Боатенга, Ернандеса і Рока.

Матч-відповідь 1/4 Ліги чемпіонів "ПСЖ" – "Баварія" відбудеться у вівторок, 13 квітня, о 22:00 за київським часом. Подивитися онлайн трансляцію можна буде на каналі Футбол 1, платформах MEGOGO, OLL.TV, Vodafone TV, Київстар Футбол TV і Воля TV.

• В 1/8 фіналу ЛЧ "ПСЖ" обіграв "Барселону" (5:2 за сумою двох матчів), а Баварія вибила "Лаціо" (6:2).