RU

Сьогодні відкриваються ХІІІ літні Паралімпійські Ігри

06.09.2008, 09:40

6 вересня у Пекіні на стадіоні "Пташине Гніздо" відбудеться церемонія відкриття ХІІІ літніх Паралімпійських Ігор. Очікується, що на головному олімпійському стадіоні Китаю, розрахованому на 91 тисячу місць, збереться понад 140 тисяч людей, у їх числі - зарубіжні гості, глядачі та учасники шоу.

На Паралімпійських іграх у Пекіні Україну представлятимуть 126 спортсменів у 11 видах спорту. Спортсменів супроводжуватимуть 55 тренерів, лікарів, масажистів. До складу офіційної делегації входять 17 осіб, її керівником призначено президента Національного комітету спорту інвалідів України Валерія Сушкевича.

Паралімпійські змагання пройдуть на легкоатлетичному стадіоні "Пташине Гніздо", центрі водних видів спорту "Водний куб" у китайській столиці, а також у Ціндао, де пройдуть змагання із вітрильної регати. Для того, щоб люди із обмеженими фізичними можливостями безперешкодно змогли дістатися до стадіону у вечір відкриття Ігор, міська влада вже затвердили графік обмеження дорожнього руху деякими трасами міста, заборонила паркування автомобілів поблизу стадіонів і прилеглих до них вулиць.

Крім цього, від прилеглих до олімпійського району станцій метро, і центральних магістралей міста, буде пущено спеціальні автобусні маршрути. Вже сьогодні у Пекіні курсують великі таксі, де зможе розміститися людина в інвалідній колясці.

На Паралімпійських іграх у Пекіні, в яких візьмуть участь більше чотирьох тисяч спортсменів із обмеженими фізичними можливостями, буде розіграно 471 комплект нагород. Змагання у 20 видах спорту пройдуть у Пекіні, Ціндао та Спеціальному адміністративному районі Сянган (Гонконг).

ХІІІ Паралімпіада пройде у Китаї із 6 по 17 вересня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини